wybór branży

Najtańszy sposób na domenę i serwer (od 60gr miesięcznie!)

Jeśli chcesz założyć swoją własną stronę, jednak nie dysponujesz dużymi środkami, lub nie chcesz ich ryzykować, możesz założyć ją prawie za darmo.

Jak to zrobić?

Z pomocą przychodzi nam portal nazwa.pl – możemy tam zarejestrować własną domenę z końcówką .pl za 0zł! Dostęp do domeny będzie trwał jeden rok, jednak jeśli będziemy chcieli go przedłużyć – będziemy musieli zapłacić 123zł – co nie jest małym wydatkiem, jeśli chodzi o domenę. Jeśli jednak nie jesteś pewny, czy własna strona będzie dobrym pomysłem – nic nie szkodzi spróbować. Jeśli wypali – wtedy 123zł nie powinno być problemem.

Hosting nie jest już całkowicie darmowy – jednak możemy go nabyć za bardzo przyzwoitą cenę to znaczy… 60gr miesięcznie 🙂 Został tu zastosowany ten sam trick – przez pierwszy rok dostajemy serwer (prawie) za darmo, jednak jeśli będziemy chcieli przedłużyć tę usługę (zawsze można zmienić serwer) będziemy musieli zapłacić znacznie więcej, niż w ofertach innym firm.

Jutro pokażę Ci niekoniecznie najtańszy, ale prawdopodobnie najlepszy (w stosunku jakości do ceny) wybór serwera i domeny.


Zapisz się do newslettera.
Spam == zero