Który pozwoli Ci generować zyski na twojej stronie?

Co to jest “dobry” ruch?

Podstawową właściwością dobrego ruchu jest to by był on naturalny – to oczywiste. Jego źródłem mogą być social media, inne strony, wyszukiwarki, fora internetowe i wiele innych.  Jeśli jednak chcesz zbudować stronę, która będzie na siebie zarabiała bez dużego nakładu czasowego, potrzebujesz takich wejść na stronę, które będą się powtarzały niezależnie od Twojego zaangażowania i wydatkowania czasu. Jednym z podstawowych źródeł takiego ruchu jest wyszukiwarka

Google

To narzędzie, które pozwoli Ci generować ruch na twojej witrynie w sposób, w którym raz wykonana praca będzie procentowała przez wiele lat, bez dużych inwestycji czasowych. Wadą takiego rozwiązania jest długi czas oczekiwania na efekty – mogą przychodzić nawet po kliku miesiącach.

Social media to bardzo dobre narzędzie do pozyskiwania swoich czytelników, które często daje natychmiastowe efekty – miło jest wrzucić post na facebook czy inny portal i obserwować napływających użytkowników – niestety jest to efekt bardzo tymczasowy. Jeśli będziesz chciał, by użytkownicy napływali na stronę każdego dnia – będziesz musiał powtórzyć cały proces, a co za tym idzie swój czas. Dlatego jeśli chcesz zbudować stronę internetową, która zarabia na siebie w sposób wymagający jak najmniej twojego czasu – będziesz musiał skupić się na pozyskiwaniu użytkowników z wyszukiwarek.