Nieruchomości ciągle zyskują na popularności, głównie ze względu na stabilny, pasywny dochód który mogą generować przez wynajem. Mają jednak szereg wad i barier, które ciężko jest przeskoczyć. Możemy jednak zastąpić je przez… strony internetowe. Posiadają wszytkie dobre cechy mieszkań (a mają także takie, o których właści ciele mieszkań mogą tylko pomarzyć). Po za tym, zarabiać na nich może zacząć każdy z zapałem i dostępem do internetu. Chcesz zarobić w internecie w pewny sposób? Ten krótki i skondensowany kurs jest dla Ciebie.

Będzie się składał z 3 głównych działów:

1. Planowanie strategii, wybór branży i nazwy.

Jak wymyślić temat dla strony? Jak wybrać odpowiednią branżę – najważniejsze zasady. Jak sprawdzić zapotrzebowanie na dany temat? Tworzenie strategii – sprawdzone sposoby i narzędzia.

2. Zakładanie strony od A do Z.

Wszystko czego potrzebujesz do założenia własnej strony, nie wydając nawet złotówki! Wszystko będziesz w stanie zrobić bez specjalistycznej wiedzy. Poprowadzę Cię przez wszystkie kroki.

4. Dodawanie treści, rozwój strony.

Dział ściśle powiązany z pierwszym. Jak pisać by się nie zniechęcić.

5. Zyskiwanie ruchu.

Najlepsze metody darmowego i płatnego przyciągania odbiorców. Narzędzia i platformy dostępne dla każdego za darmo – dające tysiące wyświetleń. Osiąganie dużych efektów przy jak najkrótszym czasie pracy.

6. Dodawanie i optymalizacja reklam.

Jak ułożyć reklamy, by zwiększyć zarobki nawet o kilkaset procent. Dobieranie kolorów, rozmiarów, typów. TESTOWANIE. Jak wybrać odpowiedni program. Inne sposoby na monetyzację.

7. Delegowanie.

Tworzenie prawdziwie pasywnego dochodu. Najlepsze sposoby, na ograniczenie angażowanego czasu w zamian za niewielką kwotę.

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu – zapisz się do newslettera na dole strony.

Startujemy już jutro!

Masz pytania? Napisz na kontakt@lukaszsendecki.pl