To nie clickbait. Jeśli tego nie robisz, możesz tracić kilkukrotność swoich zarobków. Przyznam szczerze, że nie konsultowałem tego o czym zaraz będę pisał z wieloma osobami, jednak ta praktyka pozwoliła mi już w kilku przypadkach zwiększyć zarobki nawet 10-krotnie. Być może już ją stosujesz, jednak jeśli jeszcze się wahasz – zrób to jeszcze dziś!

Ostatnio dużo mówi się o zarobkach różnych youtuberów, które trzeba przyznać prezentują się zachęcająco – dlatego wiele osób próbuje powtórzy ich sukces, często z miernym skutkiem. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to po zastosowaniu działania, które sam z powodzeniem stosuję od kilku lat, Twoje zarobki zaczną wyglądać znacznie bardziej obiecująco. Niestety, mój sposób sprawdzi się w tylko w jednej z dwóch sytuacji. Istnieją dwa główne źródła przychodów youtuberów:

  1. Współpraca z markami/tworzenie własnych produktów.
  2. Przychody z reklam wyświetlanych przez youtube.

Jest dużo sposobów na zwiększanie przechodów z pierwszego z wymienionych źródeł dochodu, jednak dziś skupię się na drugim z nich – standardowych reklamach AdSense przed i obok filmów.

Co jest tą NIEWARYGODNĄ metodą zwiększającą zarobki z kanału youtube?

– Założenie własnej strony, która będzie poszerzała temat filmów oraz zawierała bonusy czy inne przydatne informacje. Wszystko po to, by przyciągnąć na nią widzów z youtube. Następnym krokiem będzie oczywiście wprowadzenie reklam na swoją stronę.  Więcej o zaletach czerpania zysków z reklam pisałem w poście Najłatwiejszy z trudnych sposobów zarabiania w sieci.

Dużą zaletą tej metody jest to, że nie powoduje zmniejszenia zarobków z youtube, ale dodaje całkowicie nowe źródło dochodu pasywnego.

Nie będę się zbytnio o tym rozpisywał – sprawdź to na własnym przykładzie. Jeśli masz dodatkowe pytania, lub nie wiesz jak założyć własną stronę, to napisz do mnie na kontakt@lukaszsendecki.pl. Powiem Ci jedynie, że w moim przypadku przychody ze strony przewyższają te z youtube w stosunku podanym w tytule 😉 (Głównym kanałem promocyjnym strony jest kanał youtube).